Automaty Zarobkowe

November 8, 2013 in Uncategorized

Automaty Zarobkowe

Jeśli w przyszłym roku będę startował na wysokim poziomie, a mam nadzieję, że tak się stanie, to muszę się zacząć do tego przygotowywać” – komentuje swój begin Robert. Nico Rosberg zostaje managerem Roberta Kubicy. Według Karuna Chandhoka, Polak wyrasta na faworyta do zastąpienia Felipe Massy w Williamsie.

z pole position startował Juan – Pablo Montoya, a ostatni raz na podium stanął Eddie Irvine. i ostatnie podium dla Jaguara. Niespodziewanie otrzymujemy informację o kolejnym wyścigowym starcie Roberta Kubicy. Polak wraca na legendarny tor Spa. Polak pojedzie Renault Sport 01 w ramach Renault Sport Trophy https://redtips.pl/cas/ktore-gry-kasynowe-sa-najbardziej-oplacalne.html.

Dużym plusem był też tor Spa, na którym będziemy się ścigać, ponieważ jest to tor kultowy. Uważam, że dużo skorzystam na tej możliwości startu, a na tym etapie roku jest dość ważne, aby sprawdzić, jakie będą moje odczucia. Od tego będzie też zależało, jak sobie ustawię końcówkę sezonu.

Fajnie się nim jeździ. Ma dużo lepsze osiągi, niż na przykład samochody GT3 i bliżej mu do DTM.

„W ten weekend skorzystam z zaproszenia Renault i wrócę na tor wyścigowy. Jeśli chodzi o samochody z drzwiami i z dachem, R.S.01 jest naprawdę dobrym autem.